!! POZOR PRO OBJEDNÁVKY NAD 2.000 Kč JE DOPRAVA ZDARMA!!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Novinky
19.05.2021
Jsou pro Vás plovoucí podlahy vhodné?
Pokud jste se v posledním desetiletí zabývali nákupem podlah pro svůj dům, pravděpodobně jste již slyšeli výraz „plovoucí podlaha“ a můžete být tímto ... číst celé
08.07.2020
Jak nejlépe využít podlahové lišty Orac Decor?
Praktické tipy pro práci s podlahovými lištami OracDecor. Jestliže pokládáte plovoucí podlahu, ať už dřevěnou či laminátovou, je důležité nechat si z... číst celé
03.10.2019
JAK MÍT DOKONALÉ GARNYŽE NA STROPĚ ?
Chcete aby Vaše garnýže byli přímo dokonalé? V článku se dozvíte více...   Celý článek... Všechny články... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Zobrazit zdrojový obrázek

  1. Úvod
  2. Tipy a inspirace
  3. 5 věcí se kterými Vám podlahové lišty Orac Decor pomohou
05.01.2023

5 věcí se kterými Vám podlahové lišty Orac Decor pomohou

5 věcí se krými Vám podlahové lišty Orac Decor pomohou

Ať již svůj stavební projekt právě začínáte nebo končíte, v jisté fázi projektu přijde vždy chvíle, kdy je potřeba "doladit" takovou drobnost jako jsou podlahové lišty.

A najednou zjistíte, že není až tak úplně jednoduché najít lišty, které by se hodily ke všem typům podlahovin, které máte ve svém domě. Hledáte lištu k PVC, koberci, dlažbě? A vše v jednom designu? A nebo možná máte představu o zajímavějším designu nebo masivnosti Vaší budoucí podlahové lišty. Začnete přemýšlet, co asi udělá MDF podlahová lišta v kuchyni, když se neočekávaně dostane do kontaktu s větším množstvím vody a co tak podlahová lišta v koupelně ?!

 VÝHODA 1.: BAREVNOST PODLAHOVÉ LIŠTY ZCELA JEN PODLE VAŠÍ PŘEDSTAVY

 

 

Všechny podlahové lišty ORAC DECOR jsou předpřipraveny k možné další barevné povrchové úpravě. Už nikdy nebudete svazováni standardní barevností běžně nabízených podlahových lišt. Vyberte si barevnou úpravu lišty, která skvěle doplní design Vašeho interiéru nebo odstín podlahy. Můžete tím pádem i snadno následovat nový trend ve světě interiérů a udělejte z podlahové lišty součást stěny, tím že jí zdekorujete stejným odstínem barvy jako stěnu.

 

Zvolte třeba  úpravu patinováním nebo použijte metalické odstíny, volba je zcela jen Vaše...Stačí povrchově upravit vodouředitelnou barvou, samozřejmě  omyvatelnou verzí. Barva se dá nanášet štětcem, válečkem nebo nástřikem.

 

 

VÝHODA 2.: PODLAHOVÁ LIŠTA DOKÁŽE ZAKRÝT STÁVAJÍCÍ SOKL

 

krycí podlahová lišta

 

Už v tuto chvíli Vám dokáže ORAC nabídnout 3 různé designy podlahových lišt, které byly konstruovány speciálně na to, aby se jejich pouhým nalepením podařilo zakrýt stávající soklovou lištu. Bez komplikovaného odstraňování původního soklu. Úspora času, energie i nákladů na rekonstrukci. A jako přídavek - dokonalý výsledek!

     VŠECHNY DESIGNY ZAKRÝVACÍCH LIŠT ZDE K VIDĚNÍ

VÝHODA 3.: PODLAHOVOU LIŠTU ORAC DECOR LZE OHÝBAT

Opravdu, i taková možnost existuje. Konec komplikovaného řešení detailu podlahových lišt u zaoblených stěn. Stejný design jako pevná podlahová lišta, ale jiný výchozí materiál, který Vám ohnutí lišt umožní. Dnes dostupná verze  už u většiny podlahových lišt ORAC DECOR.

Chcete se osobně přesvědčit? Zde si můžete opatřit vzorek zdarma.

 

VÝHODA 4.: NAPROSTÁ VODĚODOLNOST PODLAHOVÝCH LIŠT ORAC DECOR

 

Tím, že jsou lišty vyrobeny ze syntetického polymeru, jsou naprosto netečné k působení vody a to nejen nárazovému, ale i stálému. Bez problémů jimi můžete olemovat podlahu v koupelně či kuchyni. Ani nehoda v podobě vylité vody nebo více namočený vytírací mop jim tedy samozřejmě nemohou ubrat na kráse a funkčnosti.

Chcete se osobně přesvědčit? Zde si můžete opatřit vzorek zdarma.

     

VÝHODA 5.: PODLAHOVÉ LIŠTY ORAC DECOR JSOU SPECIÁLNĚ TVRZENY 

 

Pro mnohé uživatele výhoda č.1 :). Kdo by se chtěl bát o vzhled a výdrž podlahových lišt v interiéru,  kdykoli se kolem lišt uklízí, nebo se kolem mihnou i děti se svými hračkami nebo i domácí mazlíček. Na to vše jsou podlahové lišty  ORAC DECOR stavěné. Právě tyto lišty jsou tvrzeny speciální technologií, která jim dodává tak vysokou mechanickou odolnost.

     Chcete se osobně přesvědčit? Zde si můžete opatřit vzorek zdarma.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chcete být informováni o probíhající akci?
Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat o aktuálně probíhající akci. Nenechte si tak ujít příjemné slevy a novinky!
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz